Beyaz Fırın’dan Ramazana özel pikan cevizli lezzetler

Beyaz Fırın’ın, Ramazan ayına özel hazırlanan pikan cevizli lezzetleri raflardaki yerini aldı. Sedefli Lezzetler programının hazırlayıcısı ve sunucusu Sedef İybar tarafından hazırlanan sağlıklı ürünler, iftar sonrası çay saatlerinin vazgeçilmezi olmaya aday.

16 Mayıs 2018 - 11:15

1800’lerden bugüne kalitesinden hiç ödün vermeyen lezzetler sunan, 2 asırlık marka Beyaz Fırın, Ramazana özel tatlarını beğeniye sundu. Sedef İybar tarafından pikan ceviziyle hazırlanan şeker ilavesiz ve unsuz;pikan cevizli kurabiye ve armutlu pikan cevizli tart Beyaz Fırın raflarındaki yerini aldı. Etiler Beyaz Fırın’da gerçekleştirilen özel bir davetle tadıma sunulan ürünler büyük beğeni topladı. Beyaz Fırın beşinci kuşak temsilcisi Nathalie Stoyanof Suda’nın ve Sedef İybar’ın yanı sıra; Demet Akbağ, Meltem Müezzinoğlu, Aslı Kuseyrioğlu, Meral Tamer, Selma Türkeş ve Hülya Ekşigil’in yer aldığı davet renkli görüntülere sahne oldu.

İftar sofrası kalabalıkla güzel, paylaştıkça lezzetli...”

Malum, iftar deyince herkesin aklına tüm aile bireylerinin bir arada olduğu kalabalık sofralar geliyor. Birbirinden leziz yiyeceklerin yer aldığı masalar, iftar sonrası içilen çayla taçlanıyor. Beyaz Fırın da bu çay keyfine tat katacak lezzetler için Sedef İybar’la bir araya geldi. Her yıl Ramazana büyük bir özenle hazırlandıklarını söyleyen lezzetleri için büyük bir titizlik ve özenle çalıştığını söyleyen Beyaz Fırın beşinci kuşak temsilcisi Nathalie Stoyanof Suda yeni ürünlerle ilgili “İftar sofraları kalabalıktır, heyecanlıdır ve paylaştıkça lezzetlenir. Uzmanların her zaman altını çizdiği Ramazanda sağlıklı beslenme kurallarından da ödün vermemekte fayda var elbette. Biz de Beyaz Fırın olarak özellikle son yıllarda menümüze kattığımız şeker ilavesiz ve unsuz ürünlerimizle seçeneklerimizi zenginleştirdik.Sedef İybar’ın da bunları esas alarakhazırladığı pikan cevizli kurabiye ve armutlu pikan cevizli tartı biz çok sevdik. Umarız ziyaretçilerimiz de beğenir” dedi. Ürünleri büyük bir titizlikle hazırladığını söyleyen Sedef İybar da“Ben de yaz ayına denk gelen bu özel ay için öncelikle hafif bir şeyler oluşturmaya çok dikkat ettim.Sağlıklı ürünler olmasına odaklandım. Bunun için yüksek oranda vitamin içeren ve antioksidan olan pikan cevizinden faydalandım. Beyaz Fırın raflarında Ramazan ayı boyunca sergilenecek pikan cevizli lezzetlerin iftar sonrası çay keyfine renk katmasını diliyorum.” dedi.

Bu haber 492 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Enflasyonla mücadelenin yolu katma değerli üretimi arttırmaktan geçer
Enflasyonla mücadelenin yolu katma değerli üretimi arttırmaktan...
"Enflasyonla mücadelede hükümetimizi sonuna kadar destekliyoruz"